Janek | Sesja noworodkowa

Jest taki króciutki, wyjątkowy czas w życiu małego człowieka: czas witania się ze światem. To czas oswajania absolutnie wszystkiego, bo wszystko jest nowe. Czas nieporadnych ruchów, przenikliwego płaczu, czas “małej kuleczki”, która potrzebuje bliskości, tulenia, ssania i snu. To już trzeci noworodek w moim życiu, ale za każdym razem tak samo nie mogę się nadziwić kosmosowi, jaki we mnie siedział. Nie mogę się napatrzeć na zapas na te zdziwione powietrzem, pływające ruchy, na maleńką główkę, co mieści się w dłoni… Ten cud pozwala przezwyciężyć ogromne zmęczenie, które też się pojawia. Poniżej portrety Jasia i kilka kadrów codziennych, które udało mi się zrobić w tym całym chaosie :) Cieszę się, bo ten jesienny chłopak rósł w takim tempie, że po miesiącu był już niezłą pyzą :) !
naturalna sesja noworodkowa bielsko01

naturalna sesja noworodkowa bielsko02

Marianka | Portret dziecka

Marianka skończyła 3 latka! I z tej okazji mama zrobiła jej pamiątkę zdjęciową. Jak zrobić sesję zdjęciową dziecka w 15 minut? Wystarczy retro sukienka- ta ze zdjęć, to moja sukienka z dzieciństwa, kwiaty w kontrastowym kolorze i mała śmieszka :) No i opowiadanie rozmaitych historii, żeby mała modelka nie pozowała, a zdjęcia były naturalne.
marianka001

Lato

portretlato01

Kilka letnich chwil w słońcu uchwyconych w tym i w zeszłym roku. Moje córki w kwiatach :)

Kasia i Szymon | Reportaż ślubny

ślub boho142

Każde lato ma swoją historię…jedno początek związku Kasi i Szymona, inne zaręczyny, a ostatnie lato – zaślubiny. Uwierzycie, że wszystkie te wydarzenia miały miejsce 13-tego? American Dream w stylu boho spełnił się tej pięknej parze w polskich Beskidach. Kasia i Szymon zadbali o najdrobniejszy szczegół, a Kasia jeżyny rwała w dzień ślubu z własnego ogródka :) Do tego romantyczne kwiaty, mech, plastry drewna i Beskidy w tle tworzyły wyjątkowy nastrój. Pogoda, jak to w górach urozmaicała ten dzień słońcem, deszczem i wiatrem, który pięknie rozwiewał włosy i sukienkę Kasi. Panna Młoda wymarzyła sobie kreację, która powoli staje się ikoną dla ślubów w stylu naturalnym- przepiękną, zwiewną sukienkę Anna Kara. Natomiast jeszcze jedną dostała w prezencie od swojej Mamy Chrzestnej. Całość stylizacji Kasi dopełniały druhny, które wyglądały jak dobre wróżki w tych leśnych klimatach.

Protected: Aga i Mariusz | Reportaż ślubny

This post is password protected. To view it please enter your password below: